O mnie

Mentalnie pasjonatka słowa pisanego, z zamiłowaniem zajmująca się wszelkiego rodzaju pracami edytorskimi. Z wykształcenia polonistka, dziennikarka, logopedka i bibliotekarka. Czasem gubiąca wątki, ale odnajdująca doskonałe wymówki, by zaszyć się z książką byle gdzie i oddać się jej bez reszty..
..a także, żona swojego męża, mama Kamyka i Fasolki, która jeszcze się nie doprecyzowała :) 

Ulubione gatunki:
Literatura faktu, biograficzna, psychologiczna, obyczajowa, kryminalna, a także proza nowatorska, która nie pozwala na obojętność i wzbudza emocje.

Nie lubię:
Moja wyobraźnia nie radzi sobie z fantastyką i prozą, która ocieka krwią i brutalnością. Nie czerpię z takich lektur przyjemności, więc skutecznie je pomijam :)

Ciekawostka:
Bardzo często sięgam po książki uznawane ze czytelnicze bestsellery, bo interesuje mnie ich fenomen. Mam wewnętrzną potrzebę subiektywnej oceny tego, co w powszechnej dyskusji o gustach czytelniczych uznawane jest za 'mistrzostwo'.

Dodatkowo:
Chciałabym nadmienić, iż piszę hobbystycznie coraz mniej, ponieważ nie pozwala mi na to czas. Czytam sporo, ale jeszcze więcej piszę, gdyż realizuję swoje marzenia i projekty związane z tworzeniem własnej fabuły. To tytułem wyjaśnienia i wytłumaczenia..

Kontakt:
retrams7@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz