niedziela, 6 grudnia 2015

Konkurs świąteczny

Moi drodzy! Jestem z Wami już długo, a do tej pory nie zorganizowałam żadnego konkursu. Czas nadrobić zaległości. Tym bardziej, że przyda mi się wietrzenie regałów z książkami. Chętnie podzielę się ciekawymi pozycjami, które otrzymałam, albo kupiłam. W końcu wiem, że Wy też kochacie książki, a czas świąteczny jest dobrym momentem, by się dzielić!

Reguły mojej zabawy są proste. Dwie różne pozycje:
Diana Palmer "Nora"
Alex Kava "Mroczny trop"
Napiszcie pod tym postem, na moim blogu, która która książka miałaby trafić w Wasze ręce i dlaczego? Dopiszcie także swój adres mailowy, bym mogła się skontaktować z dwiema wygranymi osobami. 
Na zgłoszenia czekam do 20 grudnia do godziny 12.oo. 
Spośród osób biorących udział mój półroczny pomocnik wybierze dwie osoby, do których w okresie świątecznym wpadnie mały podarunek ode mnie w postaci książeczki.

7 komentarzy:

 1. Chciałabym dostać książkę Alex Kava "Mroczny trop" gdyż zwyczajnie nie mam jej jeszcze w swojej biblioteczce :)
  subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałabym dostać "Mroczny trop" Alex Kava, bo uwielbiam takie książki! Zabójstwa, śledztwa, zgadaki do rozwiklania. Wciąga to na maxa! Niestety nie mam jej w swojej biblioteczce, a bardzo, bardzo chcę przeczytać. :)

  paulina20080@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym dostaś książkę "Nora", ponieważ wydaje się bardzo ciekawą propozycją na długie zimowe wieczory oraz poprostu brakuje mi jej w mojej biblioteczce :)
  sajaleksa@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym książkę "Nora" Diany Palmer. Lubię książki tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. zgłaszam się :)
  Bardzo uciełby mnie "Mroczny trop" - na świeta jak znalazł :)
  sallybrovn@wp.pl
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Mroczny trop", bo to thriller i to autorki, która jest jedną z moich ulubionych, a thrillery czy kryminały sprawiają, że wszystko inne przestaje mieć znaczenie, świat się zatrzymuje, a my stajemy się bohaterami tajemniczych historii. Ten gatunek przeszywa czytających, budzi w nich ogień niepewności, dreszczyku i dostarcza niesamowitych emocji. To nie są zwykłe książki, proste miłości, uczucia, kłótnie, ale sprytnie zaplanowane morderstwa, psychologie umysłu bohaterów oraz niesamowite sytuacje. Chcę kolejnej przygody fizycznie przy kominku, a mentalnie w głębi wersów... anikirax@gmail.com

  OdpowiedzUsuń